Szamba betonowe Tarnowskie Góry

Nasza spółka to ceniony i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Dostarczamy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia nade wszystko solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długookresową użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dostosować to innowacyjne rozwiązanie do własnych warunków oraz potrzeb. Nasi kontrahenci otrzymują też wszechstronne wsparcie na każdym kroku współpracy. W razie potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie pozyskania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Tarnowskie Góry

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Tarnowskie Góry

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu projektowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące zredukowanie poboru wody i kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który dodatkowo wyposażony jest w systemy uzdatniające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mają opcję zamówić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to doskonali fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy każdorazowo traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to zapewnienie wieloletniej sprawności i swobody użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z całą pewnością spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się doskonałą, a jednocześnie możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem sporządzany indywidualnie. Wycena zależy przeważnie od objętości zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji czy też specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się newralgiczne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy tym samym podkreślić, iż możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również perfekcyjnie szczelne oraz posiada wszelakie potrzebne certyfikaty. Jest też objęte adekwatną rękojmią. Po zakończonym montażu bądź dostarczeniu szamba przekazujemy także całą specyfikację PZH oraz ITB. Wszelkie roboty realizujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538