Szamba betonowe Limanowa

Nasza marka to rekomendowany i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia bezawaryjna konstrukcja, co przekłada się na ich długoletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dopasować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz oczekiwań. Nasi zleceniodawcy otrzymują także wszechstronne wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Limanowa

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Limanowa

Nasza spółka posiada długoletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu tworzenia takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one odczuwalne zredukowanie poboru wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który ponadto wyposażony jest w mechanizmy oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi zleceniodawcy mają opcję wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to doskonali fachowcy, a zadowolenie klienta każdorazowo traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to zapewnienie długiej użyteczności i wygody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się budową, a jednocześnie możesz zamontować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem sporządzany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od objętości zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji jak i specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się ważne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy tym samym zaznaczyć, iż możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również idealnie szczelne oraz posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Jest objęte należytą gwarancją. Po zrealizowanym montażu lub dostarczeniu szamba przekazujemy także całą dokumentację PZH a także ITB. Wszelkie roboty wykonujemy odpowiednio z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538