Szamba betonowe Mikołów

Nasza marka to ceniony i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Proponujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia zwłaszcza bezusterkowa konstrukcja, co przekłada się na ich długowieczną sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne stawki, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dobrać to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych warunków oraz preferencji. Nasi kontrahenci otrzymują też wszechstronne wsparcie na każdym etapie współpracy. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu pozyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Mikołów

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Mikołów

Nasza firma ma imponujące doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące zmniejszenie pobierania wody i wydatków eksploatacyjnych. ponadto uposażony jest w narzędzia uzdatniające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi klienci mają opcję zlecić nam kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to świetni fachowcy, a zadowolenie klienta zawsze traktujemy priorytetowo, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to zapewnienie długiej bezawaryjności i swobody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się strukturą, a poza tym możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze sporządzany indywidualnie. Cena zależy przeważnie od wielkości zbiornika, jego specyfiki, lokalizacji tudzież specjalnych dodatków i innych czynników, które mogą być newralgiczne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy tym samym zaznaczyć, iż możesz oczekiwać najlepszej i najbardziej opłacalnej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także doskonale szczelne a także posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte stosowną gwarancją. Po zrealizowanym montażu albo transporcie zbiornika zdajemy także pełną dokumentację PZH a także ITB. Wszystkie prace realizujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538