Szamba betonowe Oświęcim

Nasza spółka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych pojemnościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje głównie bezusterkowa konstrukcja, co przekłada się na ich długotrwałą przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dobrać to innowacyjne rozwiązanie do swoich możliwości oraz oczekiwań. Nasi kontrahenci dostają także pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W momencie potrzeby zapewniamy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zachęcamy do kontaktu celem pozyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Oświęcim

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Oświęcim

Nasza marka posiada wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu projektowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże ograniczenie pobierania wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który ponadto wyposażony jest w mechanizmy uzdatniające to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi klienci mogą zamówić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, a zadowolenie klienta zawsze traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to pewność długoletniej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto podkreślić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się mocną, a poza tym możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cena zależy przeważnie od objętości szamba, jego rodzaju, lokalizacji jak i ewentualnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się newralgiczne z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy jednocześnie podkreślić, że możesz spodziewać się najlepszej i najatrakcyjniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także znakomicie szczelne a także posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte adekwatną rękojmią. Po skończonym montażu bądź dostarczeniu szamba zdajemy także kompletną specyfikację PZH jak i ITB. Wszystkie działania realizujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538