Szamba betonowe Giżycko

Nasza spółka to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych objętościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza przede wszystkim solidna struktura, co przekłada się na ich długowieczną użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne objętości (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dobrać to innowacyjne rozwiązanie do własnych możliwości oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy dostają również kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu celem uzyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Giżycko

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Giżycko

Nasza firma zdobyła wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one widoczne zredukowanie zużywania wody i kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w mechanizmy uzdrawiające to najlepsze rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi kontrahenci mają możliwość wykupić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to wyszkoleni fachowcy, a zadowolenie kontrahenta zawsze traktujemy priorytetowo, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to gwarancja wieloletniej użyteczności i wygody użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się zarazem możesz stosunkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cena zależy zwłaszcza od wielkości zbiornika, jego rodzaju, lokalizacji jak i specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Pragniemy zarazem zaznaczyć, że możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest także perfekcyjnie szczelne a także posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte należytą gwarancją. Po zrealizowanym montażu bądź dostarczeniu szamba zdajemy również pełną specyfikację PZH jak i ITB. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538