Szamba betonowe Kraków

Nasza spółka to rekomendowany i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich wielkościach. Dostarczamy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia głównie bezawaryjna struktura, co przekłada się na ich długookresową użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne stawki, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dopasować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich warunków oraz oczekiwań. Nasi klienci otrzymują również kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W razie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie otrzymania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Kraków

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Kraków

Nasza firma zdobyła wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu budowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże zredukowanie zużywania wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który dodatkowo wzbogacony jest w systemy oczyszczające to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi kontrahenci mają opcję wykupić u nas kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to wykwalifikowani fachowcy, a zadowolenie klienta każdorazowo traktujemy priorytetowo, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to pewność długoletniej bezawaryjności i wygody użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z całą pewnością uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się strukturą, a jednocześnie możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od objętości szamba, jego specyfiki, lokalizacji jak i zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednocześnie podkreślić, iż możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też doskonale szczelne oraz posiada wszystkie konieczne certyfikaty. Jest także objęte adekwatną gwarancją. Po skończonym montażu bądź transporcie szamba przekazujemy również pełną dokumentację PZH oraz ITB. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z ustalonym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538