Szamba betonowe Myślenice

Nasza spółka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Oferujemy również wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które odznacza nade wszystko bezawaryjna struktura, co przekłada się na ich wieloletnią sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe stawki, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dopasować to innowacyjne rozwiązanie do swoich możliwości oraz preferencji. Nasi klienci dostają także kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W sytuacji potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem otrzymania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Myślenice

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Myślenice

Nasza spółka ma wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one widoczne ograniczenie pobierania wody i rachunków eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo uposażony jest w narzędzia oczyszczające to najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi kontrahenci mają opcję wykupić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to doskonali fachowcy, a satysfakcję zleceniodawcy za każdym razem traktujemy priorytetowo, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to pewność wieloletniej sprawności i swobody użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z pewnością uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się strukturą, a jednocześnie możesz zainstalować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Wycena zależy przeważnie od wielkości zbiornika, jego rodzaju, miejsca jak i zamówionych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się kluczowe z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednakże zaznaczyć, że możesz spodziewać się najlepszej i najbardziej opłacalnej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też idealnie szczelne i posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest również objęte stosowną gwarancją. Po zakończonym montażu albo transporcie szamba zdajemy również całą dokumentację PZH oraz ITB. Wszelkie roboty realizujemy zgodnie z wynegocjowanym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538