Szamba betonowe Bochnia

Nasza firma to godny zaufania i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Proponujemy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje nade wszystko niezawodna budowa, co przekłada się na ich długoletnią przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dostroić to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich możliwości oraz preferencji. Nasi kontrahenci otrzymują również wszechstronne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W razie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Bochnia

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Bochnia

Nasza marka ma wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one widoczne ograniczenie zużywania wody i rachunków eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który co więcej wyposażony jest w mechanizmy uzdatniające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi klienci mają opcję zamówić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to rzetelni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta za każdym razem traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to zapewnienie długiej sprawności i komfortu użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się świetną, a zarazem możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem sporządzany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od wielkości szamba, jego specyfiki, miejsca a także zamówionych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się decydujące z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy zarazem zaznaczyć, że możesz wymagać najlepszej i najbardziej opłacalnej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest też doskonale szczelne i posiada wszystkie konieczne certyfikaty. Jest też objęte należytą rękojmią. Po zakończonym montażu bądź dostarczeniu zbiornika zdajemy także pełną specyfikację PZH jak i ITB. Wszelkie działania wykonujemy zgodnie z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538