Szamba betonowe Strzelin

Nasza spółka to ceniony i doświadczony producent szamb betonowych, a w naszej ofercie znajdują się głównie szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich objętościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje głównie solidna budowa, co przekłada się na ich długowieczną sprawność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i rozsądne ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dlatego każdy może dobrać to niekonwencjonalne rozwiązanie do własnych możliwości oraz oczekiwań. Nasi zleceniodawcy otrzymują również kompleksowe wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Strzelin

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Strzelin

Nasza firma zdobyła wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu produkcji takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczące ograniczenie zużycia wody i rachunków eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w narzędzia oczyszczające to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi kontrahenci mają możliwość zamówić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to świetni fachowcy, a zadowolenie klienta za każdym razem traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo wmontowany przez naszą firmę to pewność długiej użyteczności i komfortu użytkowania. Warto dodać, że jeśli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, z całą pewnością spełnimy twoje potrzeby. Wszystkie nasze szamba betonowe charakteryzują się wytrzymałą, a poza tym możesz je {relatywnie tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i montażu szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Kosztorys zależy zwłaszcza od kubatury szamba, jego specyfiki, miejsca jak i specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą okazać się ważne z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też idealnie szczelne i posiada wszelkie potrzebne certyfikaty. Jest również objęte należytą gwarancją. Po zakończonym montażu bądź transporcie zbiornika zdajemy także całą dokumentację PZH jak i ITB. Wszystkie prace realizujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej harmonogramem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538