Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Nasza marka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych pojemnościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które wyróżnia solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długowieczną użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i sprawiedliwe stawki, a do każdego zlecenia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), a zatem każdy może dostosować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich warunków oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy otrzymują także kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. W razie potrzeby wykonujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie otrzymania spersonalizowanej wyceny!

Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Nowy Tomyśl

Nasza spółka ma imponujące doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu produkcji takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne ograniczenie pobierania wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który ponadto uposażony jest w mechanizmy oczyszczające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego domu. Co istotne, nasi kontrahenci mają opcję wykupić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta zawsze traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to pewność długoletniej sprawności i komfortu użytkowania. Warto dodać, że jeżeli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się mocną, a jednocześnie możesz zainstalować tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i wkopania szamba betonowego albo zbiornika na deszczówkę jest zawsze sporządzany indywidualnie. Cena zależy przeważnie od pojemności zbiornika, jego specyfiki, miejsca oraz specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być istotne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy jednakże podkreślić, iż możesz spodziewać się najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też perfekcyjnie szczelne i posiada wszelkie ważne certyfikaty. Jest też objęte stosowną rękojmią. Po skończonym montażu albo dostarczeniu szamba przekazujemy również całą specyfikację PZH oraz ITB. Wszystkie działania wykonujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538