Szamba betonowe Kętrzyn

Nasza marka to ceniony i profesjonalny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnych objętościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje zwłaszcza solidna budowa, co przekłada się na ich długowieczną użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne i uczciwe ceny, a do każdego zlecenia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie pojemności (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dopasować to niekonwencjonalne rozwiązanie do swoich warunków oraz potrzeb. Nasi zleceniodawcy otrzymują również kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W momencie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny!

Szamba betonowe Kętrzyn

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Kętrzyn

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu montowania takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże ograniczenie poboru wody i rachunków eksploatacyjnych. Innowacyjny system odprowadzania wody, który ponadto wzbogacony jest w systemy uzdrawiające to rekomendowane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ciekawe, nasi kontrahenci mają opcję wykupić u nas fachowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to doświadczeni fachowcy, a satysfakcję kontrahenta zawsze traktujemy jak świętość, dzięki czemu każdy zbiornik betonowy na szambo zamontowany przez naszą firmę to zapewnienie długoletniej użyteczności i swobody użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wydajne rozwiązania, z całą pewnością uda nam się spełnić twoje oczekiwania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się konstrukcją, a je {relatywnie tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i wkopania szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od pojemności szamba, jego specyfiki, lokalizacji jak i specjalnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być kluczowe z perspektywy realizacji usługi. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, iż możesz wymagać najlepszej i najbardziej opłacalnej oferty. Każde nasze szambo betonowe jest również perfekcyjnie szczelne i posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Jest też objęte stosowną rękojmią. Po skończonym montażu albo dostarczeniu szamba przekazujemy także całą dokumentację PZH oraz ITB. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z ustalonym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zadań przystępujemy z należytym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538