Szamba betonowe Ryki

Nasza marka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym portfolio znajdują się zwłaszcza szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorodnych objętościach. Proponujemy także wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje głównie bezusterkowa budowa, co przekłada się na ich długowieczną użyteczność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i uczciwe ceny, a do każdego zamówienia i montażu przystępujemy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają różne kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może zaadaptować to innowacyjne rozwiązanie do własnych możliwości oraz oczekiwań. Nasi kontrahenci dostają również pełne wsparcie na każdym kroku współpracy. W razie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Ryki

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Ryki

Nasza marka posiada imponujące doświadczenie i gruntowną wiedzę z zakresu tworzenia takich sprzętów jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one znaczne zmniejszenie zużywania wody i rachunków eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który co więcej uposażony jest w narzędzia oczyszczające to najkorzystniejsze rozwiązanie dla każdego domu. Co ciekawe, nasi zleceniodawcy mogą zlecić nam kompleksowy wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasz zespół to wyszkoleni fachowcy, a zadowolenie klienta zawsze traktujemy jak świętość, z tego powodu każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to zapewnienie wieloletniej bezawaryjności i komfortu użytkowania. Warto wyróżnić, że jeżeli interesują cię tanie, ale wysokiej jakości rozwiązania, bez wątpienia spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe wyróżniają się mocną, a poza tym możesz dość tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik wykonania i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem sporządzany indywidualnie. Kosztorys zależy głównie od kubatury szamba, jego rodzaju, lokalizacji oraz ewentualnych dodatków i pozostałych czynników, które mogą być ważne z punktu widzenia realizacji usługi. Chcemy tym samym zaznaczyć, iż możesz oczekiwać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest też idealnie szczelne oraz posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Jest dodatkowo objęte adekwatną rękojmią. Po zrealizowanym montażu albo transporcie zbiornika zdajemy również całą dokumentację PZH oraz ITB. Wszystkie prace wykonujemy odpowiednio z wynegocjowanym wcześniej planem i cennikiem, a do każdego z zagadnień podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538