Szamba betonowe Łowicz

Nasza marka to ceniony i rzetelny producent szamb betonowych, a w naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe o różnorakich pojemnościach. Dostarczamy też wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę, które cechuje przede wszystkim solidna konstrukcja, co przekłada się na ich długowieczną przydatność. Co ważne, nasi klienci mogą liczyć na konkurencyjne i rozsądne ceny, a do każdego zamówienia i montażu podchodzimy w pełni indywidualnie. Nasze zbiorniki betonowe mają wielorakie kubatury (4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3), dzięki czemu każdy może dostroić to nowatorskie rozwiązanie do własnych możliwości oraz oczekiwań. Nasi kontrahenci otrzymują też pełne wsparcie na każdym kroku realizacji zlecenia. W razie potrzeby gwarantujemy także szambo z wykopem i szambo z montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem pozyskania specjalnej wyceny!

Szamba betonowe Łowicz

Wysokiej jakości zbiorniki betonowe na deszczówkę Łowicz

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę z zakresu projektowania takich urządzeń jak m.in. zbiorniki na deszczówkę. Umożliwiają one duże ograniczenie poboru wody i zmniejszenie eksploatacyjnych. Wydajny system odprowadzania wody, który dodatkowo wzbogacony jest w mechanizmy uzdrawiające to zalecane rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Co ważne, nasi kontrahenci mogą zamówić u nas profesjonalny wykop, czyli zbiornik lub szambo z koparką. Nasza kadra to doświadczeni fachowcy, a zadowolenie zleceniodawcy zawsze traktujemy jak świętość, dlatego każdy zbiornik betonowy na szambo zainstalowany przez naszą firmę to pewność długoletniej bezawaryjności i komfortu użytkowania. Warto wyróżnić, że jeśli interesują cię tanie, ale efektowne rozwiązania, z pewnością spełnimy twoje wymagania. Wszystkie nasze szamba betonowe cechują się wytrzymałą, a poza tym możesz wyjątkowo tanio.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik. Wysoka jakość w dobrej cenie!

Cennik dostarczenia i zainstalowania szamba betonowego bądź zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Kosztorys zależy przeważnie od pojemności szamba, jego specyfiki, lokalizacji oraz ewentualnych dodatków i innych czynników, które mogą okazać się newralgiczne z perspektywy realizacji usługi. Pragniemy jednak podkreślić, iż możesz wymagać najlepszej i najkorzystniejszej propozycji. Każde nasze szambo betonowe jest również doskonale szczelne oraz posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Jest objęte należytą rękojmią. Po skończonym montażu lub dostarczeniu zbiornika przekazujemy także całą specyfikację PZH a także ITB. Wszystkie prace realizujemy odpowiednio z uzgodnionym wcześniej konceptem i cennikiem, a do każdego z zagadnień przystępujemy z odpowiednim zaangażowaniem.

ATEST PZH, APROBATA ITB, GWARANCJA JAKOŚCI

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ780 068 538